Zmena čísla účtu

Od 1.6.2022 sa mení číslo účtu

Je potrebné čo najskôr zmeniť trvalý príkaz (ak máte).

Žiadame všetkých klientov aby si upravili trvalé príkazy a zadali nové číslo bankového účtu, ktorý je vedený v Tatra banke:

SK55 1100 0000 0029 4146 2046

Zmena umožnuje 2 výhody. Prvou je okamžitá platba medzi SLSP, VUB,Tatra banka a CSOB (vhodné pre oneskorené platby) a zároveň Tatra banka má viac pobočiek, ktoré umožňujú priamy vklad na účet.

Pôvodné číslo účtu bude aktívne ešte 3 mesiace, tj do 31.8.2022. Platba odoslaná po tomto termíne sa vráti späť a môže to znamenať automatickú deaktiváciu pripojenia. Náš systém vykonáva deaktivácie plne automaticky 30 dní po splatnosti faktúry.


Ak ste členom združenia RádioNET servis o.z., tak číslo účtu zostáva vo FIO Banke
SK93 8330 0000 0022 0221 0662

Pokračovať v čítaní

Zmena televízie SledovanieTV.sk

Od 1.2.2022 sa mení spôsob platby za SledovanieTV.sk

Je potrebné čo najskôr pridať platobnú kartu do svojho loginu a od 1.2.2022 budete doplnkové balíky platiť svojou bankomatovou kartou. Zároveň kanály Markízy a JOJ sa vyčlenili do samostatného balíka ŠTART+ v cene 2,50€ čiže pre zachovanie dostupnosti kanálov je potrebné si zakúpiť alebo predĺžiť doplnkový balík ŠTART+

Hlavným dôvodom je kontinuálne navyšovanie cien, ktoré vyžadujú samotné televízie – Markíza, JOJ, DOMA, PLUS, DAJTO, WAU, JOJKO, ktoré prešli do režimu platených staníc a je ich potrebné platiť samostatne (platba ide priamo televíziám).

Druhým dôvodom je zjednodušenie predplatného, ktoré sa bude od teraz samé strhávať s vašej platobnej karty (klasickej bankomatovej karty) a na také obdobie aké si vy určíte.

Od 1.2.2022 je potrebné platiť doplnkové balíky SAMOSTATNE. Platba pôjde priamo do spoločnosti SledovanieTV s.r.o., Bratislava, čo je samostatná spoločnosť.

Základný balík naďalej účtuje RadioNET v sume 3,-€, treba však elektronicky podpísať Dodatok k zmluve, inak sa TV deaktivuje.

Každý zákazník má už teraz svoj vlastný login do služby www.sledovanietv.sk, zvyčajne sa skladá z loginu v tvare vášho emailu. Buď ste si ho vytvárali sami alebo to spravil technik za Vás. VIDEONÁVOD na aktiváciu balíka ŠTART+ JE TU.


Čo treba spraviť?


Nový cenník

Od 1.2.2022 platíte RadioNETU len základný balík 3 € a ďalšie balíky platíte spoločnosti SledovanieTV s.r.o. prostredníctvom platobnej karty.

 • ŠTART – základný balík platíte cez RadioNET aj nadalej (ak chcete) – 3 €

 • ŠTART+ - doplnkový balík (kanály Markizý a JOJky) platíte už kartou - 2,50 €

 • Ďalšie balíky si sami aktivujete na sledovanietv.sk na ľubovoľné obdobie. Zoznam kanálov a balíkov nájdete TU

Balík ŠTART, ŠTART+ a ARCHIV v cene 5,50 € je teda od 1.2.2022 najmenší balík v ktorom sú všetky existujúce kanály. Cena platí pri platbe cez RádioNET. Pre nižšiu cenu a lepší prehľad doporučujeme čím skôr nastaviť platbu kartou cez www.sledovanietv.sk.

Vo výnimočných prípadoch, napríklad ak nemáte bankový účet, môže prebehnúť platba aj cez RadioNET. Je však potrebné napísať žiadosť emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo SMS 0948 651 661 a podpísať dodatok k zmluve.


Často kladené otázky:

 • Čo sa stane ak neurobíte nič?

  Prestanú Vám ísť platené kanály, resp. pôjdu len základné bezplatné po dobu 30 dní, následne bude televízia deaktivovaná. Budete mať teda 30 dní  na dokúpenie programov cez web sledovanietv.sk.

  Alebo Vám budeme účtovať 3,-€ za základný balík ak chcete TV naďalej používať. Je však potrebné túto službu objednať a elektronicky podpísať dodatok k zmluve. Inak povedané, nemôžeme Vám len tak navýšiť platbu o 3 €.

 • Čo ak máte predplatenú TV v RadioNETe?

  Takých klientov je málo ale samozrejme Vám vrátime platbu, resp. nevyužitú časť a ďalej už budete platiť priamo do SledovanieTV s.r.o.

 • Mal som televíziu ako bonus k predplatnému internetu, ako ďalej?

  Daná akcia už neplatí a TV nebude možné sledovať úplne bezplatne. Chápeme však, že mnoho zákazníkov si dalo predplatné internetu len kvôli TV a preto prichádzame s kompromisom, pričom stačí dokúpiť si len balík ŠTART+ v cene 2,50 €, pričom tak môžete spraviť cez stránku www.sledovanietv.sk pridaním platobnej karty. Základný balík ŠTART a ARCHIV  (teda balíky, ktorý bežne stoja 3 €) zostanú aktivované automaticky do konca predplatného internetu, teda aj keď nič nespravíte.

 • Nemám bankový účet alebo kartu

  Vo výnimočných prípadoch, napríklad ak nemáte bankový účet, môže prebehnúť platba aj cez RadioNET. Je však potrebné napísať žiadosť emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo SMS 0948 651 661 a následne Vám zašleme na podpis Dodatok k zmluve. Cena sa navýši o 5,50 € za balík ŠTART , ŠTART+ a ARCHIV. Prípadne aj ďalšie balíky z ponuky. Ak máte predplatné tak cena sa navýši len o 2,50 € za balík ŠTART+.

 • Neprišlo mi heslo z portálu sledovanieTV.sk

  Ak Vám nefunguje automatické prihlásenie napriek tomu, že ste na našej sieti a zároveň Vám neprišiel mail s heslom ked ste klikli na "zabudol som heslo" tak pravdepodobne v našom systéme nemáte pridaný email alebo je neplatný. Pre úpravu emailu pošlite email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo SMS 0948 651 661

 • Viete mi poslať môj login na sledovanieTV.sk

  Váš login sa skladá z Vášho emailu. Ak máte problém, vieme Vám zaslať login aj my s tým, že vygenerujeme nové heslo a obidva údaje Vám zašleme obratom. Pôvopdné heslo nevidíme, môžme len vygenerovať nové. Kontaktujte nás TU

Pokračovať v čítaní

Ako zlepšiť pokrytie WI-FI vo väčšom dome

Možností je viacero. Každá z nich má svoje výhody aj nevýhody. Najlacnejšou možnostou je použitie zosilovača (do 20 €), ten však zníži rýchlosť pripojenia o polovicu a to aj na hlavnej wifi, pretože pracuje na rovnakej frekvencii. Druhou možnosťou je použiť dve samostatné wifi, tie ale musia byť prepojené káblom a každá by mala pracovať na inej frekvencii a s iným názvom. Dokúpenie wifi routra napr TP-LINK WR850 je otázka tiež okolo 20 € (u nás), v kamennom obchode 25-30 €.

Najnovším riešením je systém MESH, ktorý rieši vyššie spomínané nevýhody. Mesh zariadenia tvoria jednu sieť (mobil ju vidí ako jednu sieť, aj keď je vysielaných viac wifi). Zariadenia medzi sebou komunikuju samostatnou vyhradenou wifi a zároveň každé vysiela na inej frekvencii. Podporujú aj roaming, čiže plynulé prepnutie z jednej wifi do druhej bez toho aby padlo pripojenie (vhodné pri videohovore či streamingu). Viac o technológii nájdete TU.

Pokračovať v čítaní

Projekt WIFI PRE TEBA, recenzia EnGenius - ukážky a foto

Zámerom bolo vybudovať bezplatnú wifi sieť o rýchlosti minimálne 30mbit/pripojenie pre obyvateľov obce Mníchova Lehota. Vzhľadom na rozpoloženie obce do úvahy pripadal lacnejší spôsob dopravy internetu - cez 5Ghz wifi sieť. Tú sa nám podarilo vybudovať na platforme výrobcu Ubiquiti Airmax AC, pričom hlavný vysielač je na obecnom úrade. Obec nie je zarušená, pásmo je čisté, takže i priepustnosť na každý bod bola minimálne 200 mbit. V obci sú len 2 lokálne vysielače od KIKI a CNS. Ako uplink sme sa rozhodli doporučiť obci spoločnosť KIKI

Pokračovať v čítaní

Hľadáme partnerské predajne našich služieb - rozšírte svoj biznis

Ak máte prevádzku či predajňu v meste Bánovce nad Bebravou či okolitých obciach a máte záujem rozšíriť svoje portfólio o predaj internetových služieb a doplnkov, práve teraz je pre Vás tá pravá chvíľa. Môžete sa stať našim predajným miestom alebo obchodným zastúpením. Budete "predávať" prístup do internetu. RadioNET je poskytovateľom bezdrôtového internetu v okrese Bánovce nad Bebravou s vysokým záujmom zákazníkov.

Pokračovať v čítaní

Obce, registrujte sa pre dotáciu na bezplatné WIFI

Od 15.5.2018 sa môžu predstavitelia obcí a miest vďaka iniciatíve WIFI4EU zapojiť do možnosti požiadať o dotáciu vo výške 15 000 € na zakúpenie zariadení a vybudovanie verejnej Wi-Fi siete. RadioNET je  registrovaným dodávateľom a spoľahlivým partnerom pre jej vybudovanie v Trenčianskom kraji.

Pokračovať v čítaní

Informácia k zavedeniu GDPR v RadioNET-e

Vzhľadom na to, že 25. 5. 2018 nadobudne účinnosť nariadenie Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES, je potrebné, aby sme od vás získali nový súhlas, ktorý zodpovedá novým požiadavkám.

Pokračovať v čítaní

Čo sme dokázali za druhý rok?

RádioNET má za sebou už druhý rok fungovania a to je čas na štatistiky a súhrny fungovania služby. Aj druhý rok bol trochu uponáhľaný, keďže naďalej pretrvával vysoký záujem o nové pripojenie.  Dva tímy technikov zapájali denno-denne nových zákazníkov, žial niekedy aj po mesiaci čakania, čo nás mrzí. Stabilitu pripojenia sme si udržali na pekných 99,96% v Bánovciach a 99,94% na vysielači Považský Inovec. Bohužial ku koncu roka došlo k pár výpadkom na Inovci kvôli počasiu a potrhaným elektrickým káblom. Najväčším problémom bolo, že technici sa tam nemohli dostať ani s elektrocentrálou kvoli popadaným stromom na lesnej ceste.

Pokračovať v čítaní

Aký je postup po objednaní?

1. Kontakt od technika a dohodnutie obhliadky/inštalácie 

Po vyplnení formulára alebo telefonickej objednávke na 0948 651 653 Vás bude kontaktovať náš technik a dohodne obhliadku a meranie. Je však možné, že obhliadka nebude potrebná v prípade, ak sa dom (objekt) nachádza v oblasti, kde je istota signálu, resp. sú pripojení napríklad susedia. V tom prípade je možné dohodnúť rovno inštaláciu. Je však potrebné technikovi uviesť či prestupujete od iného operátora a máte konzolu/stožiar + zavedený kábel alebo požadujte kompletnú inštaláciu vrátane prevŕtania stien, potiahnutia kábla, montáž konzoly a pod.

Pokračovať v čítaní

Uživateľské menu
Kontakty
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © RadioNET s.r.o.
Vytvorené od
Vytvorené od altasia