Od 1.2.2022 sa mení spôsob platby za SledovanieTV.sk

Je potrebné čo najskôr pridať platobnú kartu do svojho loginu a od 1.2.2022 budete doplnkové balíky platiť svojou bankomatovou kartou. Zároveň kanály Markízy a JOJ sa vyčlenili do samostatného balíka ŠTART+ v cene 2,50€ čiže pre zachovanie dostupnosti kanálov je potrebné si zakúpiť alebo predĺžiť doplnkový balík ŠTART+

Hlavným dôvodom je kontinuálne navyšovanie cien, ktoré vyžadujú samotné televízie – Markíza, JOJ, DOMA, PLUS, DAJTO, WAU, JOJKO, ktoré prešli do režimu platených staníc a je ich potrebné platiť samostatne (platba ide priamo televíziám).

Druhým dôvodom je zjednodušenie predplatného, ktoré sa bude od teraz samé strhávať s vašej platobnej karty (klasickej bankomatovej karty) a na také obdobie aké si vy určíte.

Od 1.2.2022 je potrebné platiť doplnkové balíky SAMOSTATNE. Platba pôjde priamo do spoločnosti SledovanieTV s.r.o., Bratislava, čo je samostatná spoločnosť.

Základný balík naďalej účtuje RadioNET v sume 3,-€, treba však elektronicky podpísať Dodatok k zmluve, inak sa TV deaktivuje.

Každý zákazník má už teraz svoj vlastný login do služby www.sledovanietv.sk, zvyčajne sa skladá z loginu v tvare vášho emailu. Buď ste si ho vytvárali sami alebo to spravil technik za Vás. VIDEONÁVOD na aktiváciu balíka ŠTART+ JE TU.


Čo treba spraviť?


Nový cenník

Od 1.2.2022 platíte RadioNETU len základný balík 3 € a ďalšie balíky platíte spoločnosti SledovanieTV s.r.o. prostredníctvom platobnej karty.

  • ŠTART – základný balík platíte cez RadioNET aj nadalej (ak chcete) – 3 €

  • ŠTART+ - doplnkový balík (kanály Markizý a JOJky) platíte už kartou - 2,50 €

  • Ďalšie balíky si sami aktivujete na sledovanietv.sk na ľubovoľné obdobie. Zoznam kanálov a balíkov nájdete TU

Balík ŠTART, ŠTART+ a ARCHIV v cene 5,50 € je teda od 1.2.2022 najmenší balík v ktorom sú všetky existujúce kanály. Cena platí pri platbe cez RádioNET. Pre nižšiu cenu a lepší prehľad doporučujeme čím skôr nastaviť platbu kartou cez www.sledovanietv.sk.

Vo výnimočných prípadoch, napríklad ak nemáte bankový účet, môže prebehnúť platba aj cez RadioNET. Je však potrebné napísať žiadosť emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo SMS 0948 651 661 a podpísať dodatok k zmluve.


Často kladené otázky:

Čo sa stane ak neurobíte nič?

Prestanú Vám ísť platené kanály, resp. pôjdu len základné bezplatné po dobu 30 dní, následne bude televízia deaktivovaná. Budete mať teda 30 dní  na dokúpenie programov cez web sledovanietv.sk.

Alebo Vám budeme účtovať 3,-€ za základný balík ak chcete TV naďalej používať. Je však potrebné túto službu objednať a elektronicky podpísať dodatok k zmluve. Inak povedané, nemôžeme Vám len tak navýšiť platbu o 3 €.

Čo ak máte predplatenú TV v RadioNETe?

Takých klientov je málo ale samozrejme Vám vrátime platbu, resp. nevyužitú časť a ďalej už budete platiť priamo do SledovanieTV s.r.o.

Mal som televíziu ako bonus k predplatnému internetu, ako ďalej?

Daná akcia už neplatí a TV nebude možné sledovať úplne bezplatne. Chápeme však, že mnoho zákazníkov si dalo predplatné internetu len kvôli TV a preto prichádzame s kompromisom, pričom stačí dokúpiť si len balík ŠTART+ v cene 2,50 €, pričom tak môžete spraviť cez stránku www.sledovanietv.sk pridaním platobnej karty. Základný balík ŠTART a ARCHIV  (teda balíky, ktorý bežne stoja 3 €) zostanú aktivované automaticky do konca predplatného internetu, teda aj keď nič nespravíte.

Nemám bankový účet alebo kartu

Vo výnimočných prípadoch, napríklad ak nemáte bankový účet, môže prebehnúť platba aj cez RadioNET. Je však potrebné napísať žiadosť emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo SMS 0948 651 661 a následne Vám zašleme na podpis Dodatok k zmluve. Cena sa navýši o 5,50 € za balík ŠTART , ŠTART+ a ARCHIV. Prípadne aj ďalšie balíky z ponuky. Ak máte predplatné tak cena sa navýši len o 2,50 € za balík ŠTART+.

Neprišlo mi heslo z portálu sledovanieTV.sk

Ak Vám nefunguje automatické prihlásenie napriek tomu, že ste na našej sieti a zároveň Vám neprišiel mail s heslom ked ste klikli na "zabudol som heslo" tak pravdepodobne v našom systéme nemáte pridaný email alebo je neplatný. Pre úpravu emailu pošlite email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo SMS 0948 651 661

Viete mi poslať môj login na sledovanieTV.sk

Váš login sa skladá z Vášho emailu. Ak máte problém, vieme Vám zaslať login aj my s tým, že vygenerujeme nové heslo a obidva údaje Vám zašleme obratom. Pôvopdné heslo nevidíme, môžme len vygenerovať nové. Kontaktujte nás TU

Uživateľské menu
Kontakty
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © RadioNET s.r.o.
Vytvorené od
Vytvorené od altasia