TV CEZ INTERNET cez SledovanieTV.sk

Tento typ TV je určený len pre našich zákazníkov využívajúcich internet. Základný balík ŠTART (48 staníc, okrem Markízy a JOJ) už neposkytujeme bezplatne všetkým, ktorí si predplatia internet na jeden rok. Je potrebné aktivovať si TV formou dodatku k zmluve. TV sa dá sledovať aj bez set-top boxu a to cez počítač, mobil, tablet a SMART televízoroch. Info nižšie.

Najpoužívanejší balík:
ŠTART základ - 3,- € (platí sa cez RadioNET spolu s internetom)

Rozširujúce balíky:
ŠTART+ (Markíza a Joj) - 2,50 €
ARCHÍV 14 dní a virtuálny disk - 1,50 €

Ďalšie balíky a zoznam kanálov nájdete nižšie.

MINIMÁLNA CENA =  5,50 € / mesiac

Z toho platíte RadioNETu 3€ a ostatné balíky si aktivujete sami cez portál www.sledovanietv.sk. Platba cez platobnú kartu.

Zariadenia:

Aplikácia pre SMART TV - ZADARMO

ANDROID SET-TOP-BOX = 90 € (maximálne 2 ks aktívne na 1 login)

ARRIS SET-TOP-BOX = 80 € (maximálne 2 ks aktívne na 1 login)

XIAOMI HDMI TV STICK = 35 € (urobí z bežnej TV modernú TV)

Celkovo 2 aktívne streamy (Smart televízor, STB boxy, mobil, appletv, webprehliadač) na 1 login. Virtuálný hardisk 50 hodín budete vidieť na všetkých zariadeniach. Dokúpiť je možné aj balík SMART 3x a vďaka tomu si môžte spárovať až 3 Smart televízory.

Televízia FUNGUJE aj na bezdrôtových pripojeniach vďaka technológii unicast a kodeku H265. Na správne fungovanie bez obmedzovania doporučujeme mať minimálna RODINNÝ balík a TV pripojiť káblom, nie cez WIFI). Návod na aktiváciu nájdete TU.

O službe

Služba SledovanieTV.sk sa stala veľmi obľúbeným zdrojom signálu u veľkého množstva operátorov, pretože ako jedna z prvých na Slovensku priniesla dlho očakávanú možnosť legálne sledovať televíziu aj na počítači, tablete či mobilnom telefóne. Pokiaľ máte doma chytrú televíziu SmartTV značiek LG, Panasonic alebo Samsung, môžete túto službu začať využívať ihneď bez dodatočného set-top-boxu, rovnako ako na počítači, tablete alebo telefóne.

mockup Stáhněte si aplikaci SledovaniTV do vašeho Smart TV Pro všechny, kdo nemají Smart TV, jsme vyvinuli set-top box Sledovani.tv

Kompletný zoznam podporovaných zariadení a Smart TV

Video

Uživateľské menu
Kontakty
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © RadioNET s.r.o.
Vytvorené od
Vytvorené od altasia