Predbežná objednávka

Vyplnením tohoto formuláru odošlete e-mailovú správu / objednávku do zákazníckeho centra. Pokiaľ odpoveď nedostanete do 1 pracovného dňa, pošlite SMS konateľovi spoločnosti na 0948 651 651.

ÁNO, chcem ju spolu s inštaláciou ÁNO, pošlite mi ju poštou hneď NIE, nevyužijem ju

Aký wifi router mám vybrať?

Záleží od toho ako budete používať internet. Pokiaľ len surfujete, občas niečo stiahnete, pozeráte online videa, nie ste veľká rodina, tak úplne stačí základný TP-LINK TL-WR840N/850N za 20,- €. Ak hráte online hry, sledujete IPTV televíziu cez internet alebo máte viac zariadení, tak doporučujeme duálny Archer C6, ten vysiela na 2,4 Ghz a aj 5,0 Ghz, má vyšší výkon a 3 antény - cena je 35,- € alebo 4 anténový gigabitový Archer C6 v cene 42,-€. Ten má 4 antény, je vhodný ak máte doma aj webkamery alebo používate sieťový disk. TP-LINK Archer C6 má tiež novú funkciu MESH, čo znamená, že ak máte viac wifi routrov/opakovačov doma, tak zariadenia sa budú prepínať automaticky (bez prerušenia netu) podľa sily signalu medzi routrami. Viac info o MESH nájdete TU. Pokiaľ ste firma alebo plánujete využiť aj 4G záložné pripojenie, doporučujeme Mikrotik so systémom RouterOS, ktorý ponúka veľa nastavení bezpečnosti, je tiež duálny a má USB port pre modem. Zároveň vie napájať prijmaciu anténu. Cena 48,- € vrátane adaptéra.

Každý wifi router má záruku až 26 mesiacov a v prípade poruchy je výmena kus za kus priamo u Vás (čiže prinesieme k Vám nový).

TP-LINK TL-WR841N

Základný a stabilný wifi router. Postačuje na väčšinu bežných aplikácií.Podporuje aj režim AP (Access point).
20,- €

TP-LINK Archer C20

Duálny výkonnejší wifi router s troma anténami. 2,4Ghz a 5Ghz pásmo. Podporuje aj režim AP/Repeater. 
30,- €

TP-LINK Archer C6 Mesh

Duálny gigabitový wifi router so 4 anténami. 2,4Ghz a 5Ghz pásmo a zároveň podporuje MESH. 
40,- €

Mikrotik hAP lite AC RB952Ui

Duálny wifi router s možnosťou pripojenia USB modemu pre 3G/4G.
48,- €

Inštalácia: Cena inštalácie je paušálnych 25,- € bez ohľadu na dĺžku a náročnosť inštalácie. V tejto cene je započítaná 1x konzola a jej uchytenie skrutkami, 20m FTP outdoor čierny kábel, 2x vŕtanie, 2x FTP koncovky, technické práce (uchytenie káblu, nastavenia) a doprava technika. Internet sa začína účtovať až od prvého dňa v ďalšom mesiaci, čiže ak inštalácia prebehne napríklad 10. deň v mesiaci, tak platiť začínate až od ďalšieho mesiaca, od 1. dňa. Zvyšné dni sú zadarmo :-).  

Žiadosť o bezplatné meranie dostupnosti:

Môžete podať e-mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Nahraním odkazu na: 038 202 12 12
Poslaním správy na SMS číslo 0948 651 661
Alebo napíšte správu cez facebook.
Uživateľské menu
Kontakty
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © RadioNET s.r.o.
Vytvorené od
Vytvorené od altasia