Návod na aktiváciu IPTV televízie SledovanieTV.sk

1.
V prvom rade je potrebné kontaktovať nás aby sme preverili správne nastavenie vašej prijímacej antény a aktivovali Vám prístup k TV. Poskytovateľom televízie je externá spoločnosť a preto je potrebná registrácia na ich portáli. Systémy však máme vzájomne prepojené, takže nebude nutné vypĺňať vaše údaje.
Žiadosť posielajte na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., SMS na 0948 651 651 alebo zanechajte odkaz na záznamník 038 202 12 12. Žiadosť môžete vybaviť aj online z vášho zákazníckeho účtu https://client.radiointernet.sk. Login je v tvare priezvisko.meno a heslo si môžete nechať poslať na email.

2.
Keď vám príde SMS, že si môžete vytvoriť užívateľský účet, prejdite na www.sledovanietv.sk. POZOR, registráciu musíte robiť na našej sieti! TV vám bude fungovať aj inde, ale registráciu musíte vykonať na našom internete, inak systém bude od vás požadovať platbu 6,90 Eur. Cez nás je to 4,90 Eur alebo zadarmo v rámci predplatiteľskej akcie.

3.
Na stránke www.sledovanietv.sk Kliknite na REGISTRÁCIA, následne na REGISTROVAŤ CEZ RADIONET. Systém by mal načítať vaše údaje.

4.
Zvoľte si akékoľvek heslo. Toto heslo budete používať na prihlasovanie na portál. Pokiaľ v našom zákazníckom systéme nemáte zadaný Váš email, tak ho zadajte teraz. Bez neho nie je možné registráciu vytvoriť, nakoľko email je zároveň login. Ak mail nemáte, kontaktujte nás, vytvoríme vám zdarma u nás.

5.
Po klinutí na Registrovať Vám príde email s aktivačným kódom. Kliknite na link, ktorý nájdete v emaily. Pokiaľ email neprišiel do 5 min skontrolujte aj zložku SPAM.

6.
To je všetko, základnú registráciu máte hotovú. Zobraziť by sa Vám mali základné kanály z balíka ŠTART. Pokiaľ máte predplatený aj balík ŠTART+ (Markíza, JOJ) tak bude aktivovaný do pár hodín dodatočne, ak sa tak nestalo pri registrácii.

Ak chcete TV využívať okrem počítača aj v mobile, stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo Appstore, prípadne Windows phone

Ak chcete využívať TV vo vašom televízore, je potrebné vlastniť televízor s podporou SMART TV značiek Samsung, LG alebo Panasonic. Priamo v TV nájdite zoznam aplikácii a nainštalujte aplikáciu "SledovanieTV.sk" prípadne "SledovaníTV.cz". TV je možné sledovať aj na APPLETV. 

Funkcia SMART TV a APPLETV nie je aktivovaná automaticky, preto je potrebné požiadať o dodatočnú aktiváciu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., SMS na 0948 651 651 alebo zanechajte odkaz na záznamník 038 202 12 12.

Po inštalácii aplikácie na SMART TV prejdite na www.sledovanietv.sk do sekcie "moje zariadenia" a vložte názov vášho TV. Systém vám vygeneruje párovací kód, ktorý zadáte do televízora po spustení aplikácie. Po zadaní kódu sa aplikácia spustí automaticky. Netreba už nič robiť.
Detailné návody aj s obrázkami nájdete po prihlásení na https://sledovanietv.sk/account/help


Niekoľko doporučení pre nerušené sledovanie:- Televízor pripájajte výlučne káblom, nepoužívajte wifi (ani keď ste blízko routru). Wifi nezvláda videostream. Notebook môžete pripájať cez wifi ale uistite sa, že nie ste ďaleko od wifi routru. Už jedna stena môže rozbiť obraz.

- Počas sledovania televízie nedávajte sťahovať veľké súbory, internet to nemusí stíhať. V rámci našej siete máme nastaveniu prioritizáciu IPTV packetov, avšak keď vyťažíte linku na maximum, môže vám video sekať pri HD kvalite.

- Pre pohodlné sledovanie na televízore, doporučujeme zakúpiť set-top-box v cene 79,- €, ktorý pracuje na systéme android, čo znamená, že ho môžete použiť aj ako multimediálne centrum na prehrávanie filmov z hardisku ale aj z youtube. 


Technické parametre:SD video (stredná kvalita) - 1,5 mbit, kodek H.265
HD video (vysoká kvalita - 3 až 4 mbit, kodek H.265
v príprave je aj HD+ kvalita s dátovým tokom do 20 mbit.


VLC playlist: https://client.radiointernet.sk/tv/vlc/ (len z našej siete)

Plugin do KODI 17 pre android: DOWNLOAD verzia 1
Plugin do KODI 16 (starší) pre android: DOWNLOAD verzia 2
Ďalšie OS nájdete TU.

Mobilné aplikácie:
Google Play pre Android
Appstore pre iOS 
Windows phone pre OS windows phone 8 a vyšší

Sledovanie cez web (Windows, Linux, Mac os)
Prehrávanie cez HTML5 player alebo FLASH player (zmena sa robí priamo v prehrávači)

www.sledovanietv.sk

Uživateľské menu
Kontakty
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © RadioNET s.r.o.
Vytvorené od
Vytvorené od altasia